Menu

Vienošanās ar Eiropas onkologu ķīmiterapeitu asociāciju (ESMO)

26.04.2021

Mums ir gods paziņot, ka 2021. gada aprīlī Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācija (LOĶA, angl. abbr. LaSMO, Latvian Society for Medical Oncology) ir parakstījusi vienošanos ar Eiropas onkologu ķīmiterapeitu asociāciju (ESMO). LOĶA ir nacionāla organizācija, kura pārstāv Latviju onkoloģijas ķīmijterapijas jomā. Partnerattiecības ar ESMO paver  papildus iespējas profesionālai pasaules līmeņa izaugsmei un zinātnes iniciatīvām mūsu asociācijas biedriem.

Visiem LOĶA (LaSMO) biedriem, kuri reģistrēsies kā ESMO biedri, biedra naudai tiks noteikta 45 EUR atlaide un veidos 130 EUR nevis 175 EUR gadā. Lai reģistrētos kā ESMO biedrs vai pagarinātu jau esošo ESMO biedra statusu nākošajam gadam ar atlaidi, jāveic sekojošas darbības:

  • Pieslēdzieties savam ESMO profilam;
  • Pārliecinieties, ka profilā ir norādīts, ka esat LOĶA (LaSMO) biedrs;
  • Saglabājiet veiktās izmaiņas savā profilā;
  • Pēc augstāk minēto soļu izpildīšanas, veicot kārtējo biedra naudas samaksu,  tiks piemērota atlaide.

ESMO biedriem ir pieeja izglītojošiem materiāliem OncologyPRO sadaļā. Tāpat esmo.org mājaslapā atradīsiet vairākas iespējas ESMO biedru profesionālai attīstībai – kursi, apmaiņas programmas, padziļināto kompetenču apgūšana. Informāciju par šīm iespējām pieejama arī mūsu asociācijas mājaslapas sadaļā “Resursi ārstiem“.

Sīkāk lasiet šeit

ESMO

LOĶA