Menu

Veselības ministres Ilzes Viņķeles apsveikums Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijai 10 gadu jubilejā

10.12.2019

Cienītās dāmas, godātie kungi!
Kolēģi un draugi!

Man ir liels gods jūs visus sveikt Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas 10 gadu jubilejā!

Vēlos izteikt atzinību ikvienam mediķim, pateicoties, kuru zināšanām un darbam onkoloģisko slimību pacientiem tiek nodrošināta iespējami efektīva ārstēšana, neskatoties uz nepietiekamo finansējumu veselības aprūpes nozarē.

Pateicoties tieši jūsu darbam un mūsdienu medicīnas sasniegumiem diagnostisko un ārstniecisko iespēju pilnveidošanā, daudzos gadījumos agrīna ļaundabīgo audzēju diagnostika ir ļāvusi ar katru gadu palielināt no vēža izārstēto slimnieku skaitu.

Bet mums ir, kur augt, mums kopīgi vēl ir daudzi jautājumi, ko pilnveidot. Tādēļ aicinu jūs uz kopīgu darbu sabiedrības veselības un labākas veselības aprūpes radīšanā, jo pacientam ir būtiski nodrošināt pilnu aprūpes ciklu – sākot ar veselības veicināšanu, slimību profilaksi, savlaicīgu diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju, arī paliatīvo aprūpi.

Novēlu Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas 10 gadu jubilejai veltītajā konferencē gūt jaunas atziņas, lai iegūtā pieredze ļauj atrast jaunus profesionālus izaicinājumus, kas turpinātu veiksmīgi attīstīties vēža medikamentozajai ārstēšanai.

Novēlu visiem stipru veselību, neizsīkstošu enerģiju, izturību un gandarījumu par paveikto ikdienā.

Ar cieņu, un uz veiksmīgu, produktīvu sadarbību,
veselības ministre Ilze Viņķele.