Menu

Par mums

Pacients ir mūsu prioritāte

Aija Geriņa
valdes priekšsēdētaja

Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas (LOĶA) mērķis ir izveidot progresīvu mūsdienu onkoloģijas speciālistu sistēmu atbilstoši Eiropas Savienības nostādnēm, veicināt labi izglītotu, augsti kvalificētu, Eiropā un pasaulē konkurētspējīgu speciālistu onkoloģijā ķīmijterapijā sagatavošanu, panākt līdzvērtīgus vēža ārstēšanas rezultātus un pacientu dzīvildzes rādītājus kā Eiropas attīstītajās valstīs.

Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācija šobrīd apvieno ap 30 speciālistu, kas nodarbojas ar pieaugušo onkoloģisko pacientu medikamentozo ārstēšanu specializētos centros Latvijā: Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Onkoloģijas centrā, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas klīnikā, Daugavpils reģionālajā slimnīcā un Liepājas reģionālajā slimnīcā.

LOĶA atbalsta onkologu ķīmijterapeitu darbību – gan rīkojot izglītojošus seminārus un konferences, gan sadarbojoties ar valstiskām un nevalstiskām organizācijām Latvijā un pasaulē. LOĶA uztur un uzrauga onkologu ķīmijterapeitu kvalifikācijas līmeni, veicot sertifikācijas un resertifikācijas procedūru.

 

Onkologijas centrs
RSU
Liepajas Regionala slimnica

Valde

Dr. Aija Geriņa-Bērziņa
Aija Geriņa
valdes priekšsēdētaja
Alinta Hegmane
Alinta Hegmane
valdes locekle
Elīna Liepiņa
Elīna Liepiņa
valdes locekle
Elīna Sīviņa
Elīna Sīviņa
valdes locekle
Viktors Kozirovskis onkologs
Viktors Kozirovskis
valdes loceklis

Saistītās organizācijas

Onkologijas centrs
Daugavpils Regionālā slimnīca
Liepajas Regionala slimnica
ESMO
NCCN
ASCO
ESO
Amgen
Janssen
Abbvie
MSD
Novartis