Menu

Aktualitātes

25.02.2022

“Par vienlīdzību vēža uzveikšanā” – Eiropas onkoloģisko pacientu organizāciju kongress

Kongresa mērķis ir aktualizēt jautājumu par pastāvošo nevienlīdzību vēža ārstēšanā Austrumeiropas un Centrāleiropas valstīs. Eiropas onkoloģijas pacienti kongresā Rīgā pieprasīs apturēt pazemojošo nevienlīdzību vēža ārstēšanā.
Lasīt vairāk
Alinta Hegmane
11.02.2022

Onkoloģijas plāns – ko tas nozīmē Latvijai?

Patlaban aktualitāte Latvijā ir tā dēvētais Onkoloģijas plāns, kam pasaules un Eiropas norišu un prognožu kontekstā svarīgas kļūst būtiskas izšķiršanās. Ko jaunais Onkoloģijas plāns iezīmē mūsu veselības aprūpes sistēmā un vai varam teikt, ka onkoloģija noteikta kā prioritāte valstij?
Lasīt vairāk
11.02.2022

Liels solis vēža ārstēšanas sakārtošanā Latvijā

Viena no svarīgākajām lietām ir onkoloģijas problēmjautājumu aktualizēšana sabiedrībā, kas noticis, pateicoties gan pacientu organizāciju darbam, gan mediķu aktivitātēm, gan arī Saeimā izveidotajai deputātu Onkoloģijas atbalsta grupai. Mēs esam sadzirdēti gan Nacionālajā veselības dienestā, gan Veselības ministrijā.
Lasīt vairāk
Vēzis
31.01.2022

4. februāris Pasaules vēža diena

Pasaules vēža diena, kas tiek rīkota katru 4. februāri -  tā ir Starptautiskās vēža kontroles apvienības (UICC) vadītā globāla vienojoša iniciatīva.
Lasīt vairāk
Virtuālais stends
10.01.2022

Interaktīvs stends – virtuālais asistents onkoloģiskiem pacientiem

Sadarbībā ar onkoloģijas pacientu atbalsta biedrību "Dzīvības koks" P. Stradiņa Klīniskās Universitātes slimnīcas  A1 korpusā novietots interaktīvs stends - virtuālais asistents.
Lasīt vairāk
04.12.2021

Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieka tituls profesorei Guntai Purkalnei!

Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijai ir patiess prieks un lepnums par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieka titula piešķiršanu profesorei Guntai Purkalnei!
Lasīt vairāk
1 2 3 4