Menu

Aktualitātes

12.02.2023

Izveidots informatīvs materiāls ”Fizisko aktivitāšu rekomendācijas onkoloģijā”

Dr. med. Rūdolfs Cešeiko sadarbībā ar Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociāciju (LOĶA) un pateicoties Roche atbalstam ir izveidojis informatīvu materiālu par fiziskām aktivitātēm onkoloģiskiem pacientiem gan ārstēšanās procesā, gan pēc tā
Lasīt vairāk
07.02.2023

Meklēs risinājumus, kā sabiedrībā veicināt atbalstu onkoloģiskajiem pacientiem

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti ikdienas atbalsta sniegšanā vēža pacientiem, Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācija (LOĶA) kopā ar Latvijas Onkoloģijas pacientu organizāciju apvienību "Onkoalianse" aicina piedalīties ekspertu diskusijā "Viens nav cīnītājs. Kā palīdzēt vēža pacientiem?".
Lasīt vairāk
Onkologu asociācija
07.11.2022

ESMO Jauno Onkologu komiteja aicina iesaistītes jaunos onkologus!

ESMO Jauno Onkologu komiteja (ESMO Young Oncologist Committee) aicina iesaistītes jaunos onkologus. ESMO YOC dod iespēju jaunajiem onkologiem stiprināt savas zināšanas, prasmes un piedāvā tīklošanas platformu starp jaunajiem un jau pieredzējušiem ārstiem.
Lasīt vairāk
Jaunie onkologi
05.09.2022

Onkologu ķīmijterapeitu komandai pievienojas jauni speciālisti!

Esam priecīgi paziņot, ka šogad sertificēto onkologu ķīmijterapeitu pulkam Latvijā pievienojās četri jauni speciālisti! Visas jaunsertificētas kolēģes veiksmīgi aizstāvēja rezidentūras darbus, nokārtoja sertifikācijas eksāmenu. Vēlam veiksmi jaunām kolēģēm!
Lasīt vairāk
Onkoskola
05.07.2022

Latvijas onkologu ķīmijterapeitu asociācija aicina izglītoties ”Jauno onkologu skolā”

Lai veicinātu augsti kvalificētu speciālistu sagatavošanu onkoloģijā ķīmijterapijā un raisītu jauno speciālistu interesi par šo nozari, Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācija (LOĶA) šī gada 26. - 27. augustā Siguldā, viesu namā “Ezeri” rīko izglītojošu pasākumu “Jauno onkologu skola”
Lasīt vairāk
25.02.2022

“Par vienlīdzību vēža uzveikšanā” – Eiropas onkoloģisko pacientu organizāciju kongress

Kongresa mērķis ir aktualizēt jautājumu par pastāvošo nevienlīdzību vēža ārstēšanā Austrumeiropas un Centrāleiropas valstīs. Eiropas onkoloģijas pacienti kongresā Rīgā pieprasīs apturēt pazemojošo nevienlīdzību vēža ārstēšanā.
Lasīt vairāk
1 2 3 / 5