Menu

Aktualitātes

onkologi
25.02.2024

Latvijas onkologu ķīmijterapeitu asociācija tiekas ar veselības ministru

Ir tik daudz kas jāizdara, lai uzlabotu onkoloģisko pacientu ārstēšanas kvalitāti un mūsdienu vadlīnijām atbilstošu medikamentu pieejamību. Tāpat jāaktualizē personāla resursu trūkums, pārslodzes jautājumi un risinājumi.
Lasīt vairāk
Onkologija
28.01.2024

Latvijas onkologu ķīmijterapeitu asociācija radījusi filmu ”Onkoloģijas attīstība Latvijā”

Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācija ir radījusi filmu par onkoloģijas attīstību Latvijā. Filma atspoguļo gandrīz 100 gadus ilgu onkoloģijas vēsturi Latvijā no 20. gadsimta 30 gadiem līdz mūsdienām.
Lasīt vairāk
10.01.2024

Jauno Onkologu Ķīmijterapeitu Darba Grupa

Darba grupu veido onkoloģijas ķīmijterapijas ārsti rezidenti un jau sertificēti ārsti ar pieredzi līdz 10 gadiem. Pieredzējušo ārstu-ekspertu uzraudzībā jaunie speciālisti brīvprātīgi tiekas reizi divos mēnešos.
Lasīt vairāk
13.12.2023

Ievēlēta jaunā Latvijas Onkologu Ķīmijterapeitu Asociācijas valde!

23. novembrī tika izvēlēta jaunā Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas (LOĶA) valde. No sirds apsveicam! Novēlam izturību un mērķtiecīgu virzīšanos uz onkoloģiskās situācijas uzlabošanu.
Lasīt vairāk
14.10.2023

Precīzijas medicīnas iniciatīvas Latvijas pacientiem

Pateicoties PMNET forumam un starptautiskai sadarbībai, mums tagad ir labāka izpratne par to, kas ir farmakoģenētika un kā to var ieviest onkoloģisko pacientu aprūpē.
Lasīt vairāk
25.09.2023

Baltijas onkologi un ķirurgi tiekas Tallinā

Septembrī, atsākoties konferenču sezonai, mūsu asociācijas biedri apmeklēja Baltijas onkologu un ķirurgu konferenci Tallinā.
Lasīt vairāk
1 2 3 / 6